WordPress İle Site Kurulumu


Açık kaynak kodlu yazılımların artışı ile birlikte özel yazılımlardan çok geliştirmesi yüzlerce yazılımcı tarafından yapılan açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemleri kullanılmaya başlandı. Bunlardan bir tanesi ve en popüleri ise WordPress. Başta bir blog yazılımı olarak ortaya çıkan WordPress, zaman içerisinde birden fazla içerik bazlı platform tipine çözüm olarak kullanılmaya başlandı.

WordPress ile Ne Tip Websiteleri Kurulabilir?

– Kurumsal / Kişisel Blog
– Şirketiniz için Websitesi
– Kişisel Websitesi
– Portfolyo Sitesi
– E-Ticaret Sitesi
– Ve dahası…

Bugün yüzlerce kurumsal firmanın da aktif olarak kullandığı bir sistem olan WordPress, kısa periyotlarla sürekli güncellendiği için güvenlik konusunda da sorunsuz bir yapıya sahip olmanızı sağlıyor. Tüm bunların yanında, sistem belli bir hale getirildikten sonra hiçbir kod bilmeden bilgisayarınızdaki herhangi bir programı nasıl kullanıyorsanız, websitenizi de kendiniz kolayca yönetebiliyor olacaksınız.

WordPress’i Neden Tercih Etmeliyim?

Arşivindeki binlerce WordPress eklentileri ve WordPress temaları ile webtesinizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözmek için WordPress eşsiz bir sistem. Geliştirmeye oldukça açık olan bu içerik yönetim sisteminde mevcut tema ve eklentiler dışında ihtiyacınıza uygun wordpress eklentileri yazdırabilir ve sitenizin görünümünün eşsiz olmasını istiyorsanız özel tasarım WordPress teması yaptırabilirsiniz.

WordPress Konusunda Sağladığımız Hizmetler

– WordPress Site Kurulumu
– WordPress Özel Tema Tasarımı
– WordPress Özel Eklenti Kodlama
– WordPress E-Ticaret Sistemi (WooCommerce)
– Kurumsal Websitesi
– Fotoğraf Portfolyo Sitesi
– Ürün Tanıtım Sayfası (Landing Page)
– Video İçerik Sitesi
– Satış Odaklı Websitesi

Şimdi Teklif Al